تبلیغات
وبلاگ شخصی ZiBEDER page contents بدانیم تا بمانیم - امریه سربازی در سازمان بازرسی کل کشور 94

ابزار منو ثابت

ابزار هدایت به بالای صفحه

امریه سربازی در سازمان بازرسی کل کشور 94

تاریخ خبر:93

فارغ‌التحصیلان مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا در رشته‌های حقوق، فناوری اطلاعات و رایانه، علوم سیاسی، علوم اجتماعی و رشته‌های فنی می‌توانند به صورت امریه سربازی با سازمان بازرسی کل کشور همکاری ‌کنند.

 دکتر بلندیان، معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع سازمان بازرسی کل کشور با اعلام این خبر گفت: فارغ‌التحصیلان مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا در رشته‌های مذکور که حائز شرایط امریه سربازی هستند می‌توانند برای همکاری با سازمان بازرسی کل کشور و ارایه مدارک مورد نیاز به آدرس این سازمان واقع در تهران ـ خیابان شهید سپهبد قرنی ـ تقاطع خیابان طالقانی ـ سازمان بازرسی کل کشور ـ اداره کل توسعه منابع انسانی مراجعه نمایند و یا با شماره تلفن 61362206- 021 تماس بگیرند.

معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به قابلیت‌ها و توانایی‌های سازمان بازرسی کل کشور در ارائه خدمات بیشتر به کشور اظهار داشت: سازمان بازرسی کل کشور با توجه به وظایف و مأموریت‌های گسترده‌ای که براساس اصل 174 قانون اساسی و همچنین قانون موضوعه مجلس شورای اسلامی بر عهده دارد لازم است از عدّه و عُدّه مناسب برخوردار باشد تا بهتر بتواند از عهده وظایف قانونی برآید.

دکتر بلندیان خاطرنشان کرد: برنامه‌های نظارت و بازرسی  سازمان بازرسی کل کشور از جهش کیفی و کمی برخوردار خواهد بود و ما برای اجرای این برنامه‌ها باید از تخصص‌های متنوع و کارآمد کشور البته با حداقل هزینه استفاده نماییم .

دکتر بلندیان تصریح کرد: به همین منظور با همکاری ستاد کل نیروهای مسلح و دفتر عمومی فرماندهی مقام معظم رهبری، بحث به کارگیری متخصصان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های مورد نیاز را در سازمان بازرسی کل کشور پیگیری کردیم که مورد موافقت قرار گرفت.

وی به اقدامات سازمان بازرسی کل کشور برای توسعه کمی و کیفی این سازمان اشاره کرد و گفت: بهره‌مندی از سمن‌ها یا سازمان‌های مردم نهاد، استفاده از بازرسان افتخاری و برون‌سپاری مأموریت‌ها از جمله این اقدامات است. 

موضوع: اخبار،
برچسب ها:امریه سربازی در سازمان بازرسی کل کشور 94، سرباز، خدمت مقدس سربازی، سرباز امریه، خدمت امریه، خدمت سربازی،

[ چهارشنبه 21 آبان 1393 ] [ 10:03 ب.ظ ] [ .:رضا :. ] [ ]

[ نظرات() ]اصلاح مردان میکروتاچ MICRO TOUCH دانلود نمونه سوالات تستی و تشریحی آیین نامه راهنمایی و رانندگی+جزوات

دستگاه سنجش باد دیجیتالی ( با 3 ماه گارانتی ) نرم افزار افزایش محبوبیت سایت و وبلاگ قلم خش گیر خودرو ( رنگ فابریك) کتاب كسب درآمد خارج از تصور از اینترنت دانلود نمونه سوالات آزمون های عمومی استخدامی با ما در ارتباط باشید
تحلیل آمار سایت و وبلاگ